ΑρχικήΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΤο πρόγραμμα και οι τηλεοπτικες μεταδόσεις μέχρι τα Χριστούγεννα

Το πρόγραμμα και οι τηλεοπτικες μεταδόσεις μέχρι τα Χριστούγεννα

Η ΚΟΠ ανακοίνσε το πρόγραμμα και τις τηλεοπτικές μεταδόσεις του Πρωταθλήματος Α’ Κατηγορίας από την 3η μέχρι την 14η αγωνιστική.

Bet on Alfa

 3η αγωνιστική

Σάββατο 13 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)
20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (PRIMETEL)

Κυριακή 14 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΕΛ (CYTAVISION)
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ (CYTAVISION)

Δευτέρα 15 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION)

4η αγωνιστική

Σάββατο 20 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION)
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ  – ΕΘΝΙΚΟΣ  Άχνας (CYTAVISION)

Κυριακή 21 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION)
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΚ Λάρνακας (PRIMETEL)
20:00 ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

Δευτέρα 22 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΑΕΛ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION)

5η αγωνιστική

Σάββατο 27 Σεπτεμβρίου 2014
18:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ (CYTAVISION)
20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (PRIMETEL)
20:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (CYTAVISION)

Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ (CYTAVISION)
20:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)

Δευτέρα 29 Σεπτεμβρίου 2014
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)

6η αγωνιστική

Σάββατο 4 Οκτωβρίου 2014
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (PRIMETEL)

Κυριακή 5 Οκτωβρίου 2014
18:00 ΑΕΛ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION)
19:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)

Δευτέρα 6 Οκτωβρίου 2014
18:30 ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION)
20:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION)

7η αγωνιστική

Σάββατο 25 Οκτωβρίου 2014
18:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΟΜΟΝΟΙΑ (CYTAVISION)
19:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΕΛ (CYTAVISION)

Κυριακή 26 Οκτωβρίου
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (CYTAVISION)
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION)

Δευτέρα 27 Οκτωβρίου 2014
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (PRIMETEL)

8η αγωνιστική

Σάββατο 01 Νοεμβρίου 2014
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION)
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION)

Κυριακή 2 Νοεμβρίου 2014
16:00 ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
17:00 OΜΟΝΟΙΑ – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (PRIMETEL)
18:00 ΑΕΛ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)

Δευτέρα 3 Νοεμβρίου 2014
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION)

9η αγωνιστική

Σάββατο 8 Νοεμβρίου 2014
17:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION)
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

Κυριακή 9 Νοεμβρίου 2014
16:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΕΛ (CYTAVISION)
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)

Δευτέρα 10 Νοεμβρίου 2014
18:00 ΑΠΟΕΛ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)
20:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ (PRIMETEL)

10η αγωνιστική

Παρασκευή 21 Νοεμβρίου 2014
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΑΠΟΕΛ (PRIMETEL)

Σάββατο 22 Νοεμβρίου 2014
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION)
19:00 OΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (CYTAVISION)

Κυριακή 23 Νοεμβρίου 2014
16:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΛ (PRIMETEL)
18:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (CYTAVISION)

Δευτέρα 24 Νοεμβρίου 2014
19:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)

11η αγωνιστική

Σάββατο 29 Νοεμβρίου 2014
17:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)
18:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)
19:00 ΑΕΛ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION)

Κυριακή 30 Νοεμβρίου 2014
16:00 ΑΠΟΕΛ – ΟΜΟΝΟΙΑ (CYTAVISION)
18:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

Δευτέρα 01 Δεκεμβρίου 2014
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION)

12η αγωνιστική

Παρασκευή 5 Δεκεμβρίου 2014
19:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION)

Σάββατο 6 Δεκεμβρίου 2014
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ  – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (PRIMETEL)
17:00 ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION)
19:00 ΑΕΛ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (CYTAVISION)

Κυριακή 7 Δεκεμβρίου 2014
16:00 ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

Δευτέρα 8 Δεκεμβρίου 2014
19:00 ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)

13η αγωνιστική

Σάββατο 13 Δεκεμβρίου 2014
17:00 ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς – ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας (CYTAVISION)
19:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ – ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου (CYTAVISION)

Κυριακή 14 Δεκεμβρίου 2014
16:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ – ΟΜΟΝΟΙΑ (CYTAVISION)
18:00 ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας – ΑΕΛ (CYTAVISION)

Δευτέρα 15 Δεκεμβρίου 2014
19:00 ΑΠΟΕΛ – ΑΕΚ Λάρνακας (CYTAVISION)
19:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ – ΕΡΜΗΣ Αραδίππου (PRIMETEL)

14η αγωνιστική

Σάββατο 20 Δεκεμβρίου 2014
17:00  ΟΜΟΝΟΙΑ – ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ (PRIMETEL)
17:00  ΕΡΜΗΣ Αραδίππου – ΑΠΟΕΛ (CYTAVISION)
18:00  ΟΘΕΛΛΟΣ Αθηαίνου – ΕΘΝΙΚΟΣ Άχνας (CYTAVISION)
19:00  ΑΟΑΝ Αγίας Νάπας – ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ (CYTAVISION)

Κυριακή 21 Δεκεμβρίου 2014
16:00  ΑΕΚ Λάρνακας – ΑΝΟΡΘΩΣΗ (CYTAVISION)
18:00  ΑΕΛ – ΔΟΞΑ Κατωκοπιάς (CYTAVISION)

Autoremarketing