ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρωταθλήματος Cyta 2023 – 2024:

Bet on Alfa

1η  Αγωνιστική

Παρασκευή 18/08/2023
Πάφος – Καρμιώτισσα | 3-0

Σάββατο 19/08/2023
Ανόρθωση – Εθνικός| 3-1
Απόλλωνας – Οθέλλος | 1-1

Κυριακή 20/08/2023
Αεζ – Αποέλ | 0-2

Δευτέρα 21/08/2023
ΟΜΟΝΟΙΑ – Νέα Σαλαμίνα| 4-0
Άρης – Αεκ | 2-0
Δόξα – Αελ | 0-1

Τρίτη 30/08/2022
Απόλλωνας – ΕΝΠ | 1-0

2η Αγωνιστική

Σάββατο 26/08/2023
Καρμιώτισσα- ΟΜΟΝΟΙΑ| 3-3
Οθέλλος – Αν’ορθωση| 0-2

Κυριακή 27/08/2023
Νέα Σαλαμίνα – Απόλλωνας | 1-1
Αποελ – Πάφος |
Αελ – Αεζ | 4-3

Δευτέρα 28/08/2023
Αεκ- Εθνικός Άχνας | 5-5
Άρης – Δόξα | 2-1

3η αγωνιστική 

Παρασκευή 01/09/2023
Ανόρθωση – Νέα Σαλαμίνα | 2-2

Σάββατο 02/09/2023
Πάφος FC – ΑΕΛ | 3-1
Εθνικός Άχνας – Οθέλλος Αθηένου | 1-1
Δόξα – Αεκ | 0-2

Κυριακή 03/09/2023
ΟΜΟΝΟΙΑ
– αποελ | 2-1
Απόλλων – Καρμιώτισσα | 1-0
ΑΕΖ Ζακακίου – Άρης | 0-5

4η αγωνιστική

Κυριακή 16/09/2023
19:00 ΑΕΚ – Οθέλλος Αθηαίνου | 3-2
19:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΖ | 1-3
20:00 Αελ – ΟΜΟΝΟΙΑ | 0-0

Κυριακή 17/09/2023
18:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Ανόρθωση | 1-3
19:00 Άρης – Πάφος FC | 1-1
20:30 Αποελ- Απόλλων | 1-1

Δευτέρα 18/09/2023
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Εθνικός Άχνας

5η αγωνιστική 

Παρασκευή 22/09/2023
19:00 Αεζ – Αεκ | 3-1

Σάββατο 23/09/2023
18:00 Πάφος – Δόξα | 4-0
19:00 Εθνικός Άχνας – Καρμιώτισσα | 3-0
20:30 Ανόρθωση – Αποελ | 1-1

Κυριακή 24/09/2023

19:00 Απόλλωνας – Αελ | 2-0
19:00 Οθέλλος – Νεα Σαλαμίνα | 2-3

Δευτέρα 25/09/2023
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Αρης | 2-2

Τετάρτη 27/09/2023 (αγώνας 2ης αγωνιστικής)
19:00 Αποελ– Πάφος FC | 1-0

6η αγωνιστική 

Σάββατο 30/09/2023
19:00 Άρης – Απόλλωνας  | 0-1
19:00 Αεκ – Νεα Σαλαμίνα | 1-1
19:00 Καρμιώτισσα – Οθέλλος | 0-0

Κυριακή 01/10/2023
19:00 Δόξα – ΟΜΟΝΟΙΑ | 1-3
19:00 Αελ – Ανόρωθση | 1-3

Δευτέρα 02/10/2023
19:00 Αελ – Πάφος | 1-4
19:00 Αποελ – Εθνικός Άχνας | 5-1

7η αγωνιστική 

Παρασκευή 06/10/2023
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Καρμιώτισσα | 2-0

Σάββατο 07/10/2023
19:00 Πάφος – Αεκ | 0-0
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Αεζ | 3-3
19:00 Οθέλλος – Αποελ | 0-1

Κυριακή 08/10/2023
19:00 Απόλλωνας – Δόξα | 4-0
19:00 Ανόρθωση – Άρης | 2-3
19:00 Εθνικός Άχνας – Αελ | 2-1

8η αγωνιστική 

Σάββατο 21/10/2023
19:00 Άρης – Εθνικός Άχνας | 2-0
19:00 Αποελ – Νέα Σαλαμίνα | 1-0
19:00 Αεκ – Καρμιώτισσα | 5-0

Κυριακή 22/10/2023
19:00 Δόξα – Ανόρθωση | 0-2
19:00 Αεζ – Απόλλωνας | 0-5
17:00 Αελ – Οθέλλος | 2-1

Δευτέρα 23/10/2024
19:00 Πάφος – ΟΜΟΝΟΙΑ | 0-2

9η αγωνιστική 
Σάββατο 28/10/2023
18:00 Εθνικός Άχνας – Δόξα | 2-0
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Αελ | 2-1
19:00 Καρμιώτισσα – Αποελ | 1-2

Κυριακή 29/10/2023
19:00 Απόλλωνας – Πάφος | 0-3
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Αεκ | 0-0
19:00 Ανόρθωση – Αεζ | 1-1

Δευτέρα 30/10/2023
19:00 Οθέλλος – Άρης | 0-1

10η αγωνιστική 

Παρασκευή 03/11/2023
19:00 Αεζ – Εθνικός Άχνας | 1-1

Σάββατο 04/11/2023
19:00 Άρης – Νέα Σαλαμίνα | 2-1
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Απόλλωνας | 2-0
19:00 Δόξα – Οθέλλος | 0-2

Κυριακή 05/11/2023
19:00 Αελ – Καρμιώτισσα | 2-1
18:00 Αεκ – Αποελ | 0-3
18:00 Πάφος – Ανόρθωση | 1-0

11η αγωνιστική

Παρασκευή 10/11/2023
19:00 Ανόρθωση – ΟΜΟΝΟΙΑ | 2-0

Σάββατο 11/11/2023
19:00 Αποελ – Αελ | 1-0
19:00 Εθνικός Άχνας – Πάφος | 1-4
18:00 Νέα Σαλαμίνα – Δόξα | 2-0

Κυριακή 12/11/2023
19:00 Καρμιώτισσα – Άρης | 4-1
19:00 Απόλλωνας – Αεκ | 0-1
17:00 Οθέλλος – Αεζ | 2-1

12η αγωνιστική 

Σάββατο 25/11/2023
19:00 Άρης – Αποελ | 1-0
19:00 Πάφος – Οθέλλος | 3-0

Κυριακή 26/11/2023
19:00 Απόλωνας – Ανόρθωση | 0-1
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Εθνικός Άχνας | 4-1
18:00 Αεζ- Νέα Σαλαμίνα | 2-2

Δευτέρα 27/11/2023
19:00 Δόξα – Καρμιώτισσα | 2-2
19:00 Αεκ – Αελ | 3-0

13η αγωνιστική 
Παρασκευή 01/12/2023
19:00 Οθέλλος – ΟΜΟΝΟΙΑ | 1-2

Σάββατο 02/12/2023
19:00 Ανόρθωση – Αεκ | 0-0
19:00 Εθνικός Άχνας – Απόλλωνας | 2-2

Κυριακή 03/12/2023
16:30 Καρμιώτισσα – Αεζ | 1-1
19:00 Αποελ – Δόξα | 5-0
19:00 Νέα- Σαλαμίνα – Πάφος | 0-2

Δευτέρα 04/12/2023
19:00 Αελ – Άρης | 0-4

14η αγωνιστική

Παρασκευή 08/12/2023
19:00 Οθέλλος– Απόλλωνας | 0-3

Σάββατο 09/12/2023
17:00 Αεκ – Άρης | 2-1
19:00 Αελ – Δόξα | 3-0
19:00 Αποελ – Αεζ | 3-1

Κυριακή 10/12/2023
17:00 Εθνικός Άχνας – Ανόρθωση | 0-1
18:00 Καρμιώτισσα – Πάφος | 2-1
19:00 Νέα Σαλάμινα – ΟΜΟΝΟΙΑ | 0-2

15η αγωνιστική

Σάββατο 16/12/2023
18:00 Εθνικός Άχνας – Αεκ | 0-3
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Καρμιώτισσα | 2-1
19:00 Ανόρθωση – Οθέλλος | 2-1

Κυριακή 17/12/2023
17:00 Αεζ – Αελ | 1-4
18:00 Πάφος – Αποελ | 0-1
19:00 Απόλλωνας – Νέα Σαλαμίνα | 0-2

Δευτέρα 18/12/2023
19:00 Δόξα – Άρης | 2-0

16η αγωνιστική

Πέμπτη 21/12/2023
19:00 Οθέλλος – Εθνικός Άχνας | 1-1

Παρασκευή 22/12/2023
19:00 Αρης – Αεζ | 1-0
19:00 Αεκ – Δόξα | 2-1
19:00 Καρμιώτισσα – Απόλλωνας | 3-4

Σάββατο 23/12/2023
17:00 Αελ – Πάφος | 0-1
19:00 Αποελ – ΟΜΟΝΟΙΑ | 3-0
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Ανόρθωση | 0-3

17η αγωνιστική 
Τρίτη 02/01/2024
17:00 Απόλλωνας – Αποελ | 2-2
19:00 Ανόρθωση – Καρμιώτισσα | 1-0
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Αελ | 3-1

Τετάρτη 03/01/2024
19:00 Οθέλλος – Αεκ | 0-0
19:00 Εθνικός Άχνας – Νέα Σαλαμίνα | 2-3
19:00 Πάφος – Αρης | 1-0

Πέμπτη 04/01/2024
19:00 Αεζ – Δόξα | 1-1

18η αγωνιστική 
Σάββατο 06/01/2024
17:00 Αποελ – Ανόρθωση | 1-0
19:00 Αελ – Απόλλωνας| 1-3

Κυριακή 07/01/2024
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Οθέλλος | 3-2
19:00 Καρμιώτισσα – Εθνικός Άχνας | 1-1
19:00 Αρης – ΟΜΟΝΟΙΑ | 2-0

Δευτέρα 08/01/2024
19:00 ΑΕΚ – Αεζ | 2-0
19:00 Δόξα – Πάφος | 1-0

19η αγωνιστική 
Παρασκευή 12/01/2024
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Αεκ | 0-1
19:00 Εθνικός Άχνας – Αποελ | 2-1

Σάββατο 13/01/2024
17:00 Οθέλλος – Καρμιώτισσα | 3-0
18:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Δόξα | 5-1
19:00 Ανόρθωση – Αελ | 1-0

Κυριακή 14/01/2024
16:00 Πάφος – Αεζ | 4-0
19:00 Απόλλωνας – Άρης | 1-0

20η αγωνιστική 
Σάββατο 20/01/2024
17:00 Δόξα – Απόλλωνας | 0-3
19:00 Αελ – Εθνικός Άχνας | 1-1

Κυριακή 21/01/2024
16:00 Αποελ –  Οθέλλος | 6-0
19:00 Καρμιώτισσα – Νέα Σαλαμίνα | 0-1
19:00 Αεζ – ΟΜΟΝΟΙΑ | 0-0

Δευτέρα 22/01/2024
19:00 Αεκ- Πάφος | 1-0
19:00 Άρης – Ανόρθωση | 2-1

21η αγωνιστική 
Παρασκευή 26/01/2024
19:00 Καρμιώτισσα – Αεκ | 1-2
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Αποελ | 0-4

Σάββατο 27/01/2024

17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – Πάφος | 1-2
18:00 Ανόρθωση – Δόξα | 0-1
19:00 Απόλλωνας – Αεζ | 0-0

Κυριακή 28/01/2024
19:00 Οθέλλος – Αελ |
19:00 Εθνικός Άχνας – Άρης | 2-6

22η αγωνιστική
Τρίτη 30/01/2024
19:00 Αποελ – Καρμιώτισσα | 4-1
19:00 Αεζ – Ανόρθωση | 

Τετάρτη 31/01/2024
19:00 Άρης – Οθέλλος | 4-0
19:00 Πάφος – Απόλωνας | 1-1
19: 00 Αεκ – ΟΜΟΝΟΙΑ | 2-1

Πέμπτη 01/02/2024
19:00 Δόξα – Εθνικός Άχνας | 0-2
19:00 Αελ – Νέα Σαλαμίνα | 3-1

23η αγωνιστική
Κυριακή 04/02/2024
16:00 Ανόρθωση – Πάφος | 2-2
19:00 Απόλλωνας – ΟΜΟΝΟΙΑ | 1-2

Δευτέρα 05/02/2024
19:00 Εθνικός Άχνας – Αεζ | 4-1
19:00 Οθέλλος – Δόξα | 0-0
19:00 Αποελ – Αεκ | 2-2 

Τρίτη 06/02/2024
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Άρης | 0-3
19:00 Καρμιώτισσα – Αελ | 1-3

24η αγωνιστική
Παρασκευή 09/02/2024
19:00 Αεζ- Οθέλλος | 3-3
19:00 ΟΜΟΝΟΙΑ– Ανόρθωση | 3-1

Σάββατο 10/02/2024
17:00 Πάφος – Εθνικός Άχνας | 4-3
18:00 Άρης – Καρμιώτισσα | 3-0
19:00 Αεκ- Απόλλων | 1-2

Κυριακή 11/02/2024
17:00 Δόξα – Νέα Σαλαμίνα | 0-0
19:00 Αελ – Αποελ | 1-1

25η αγωνιστική
Τρίτη 13/02/2024
19:00 Οθέλλος – Πάφος | 0-3

Τετάρτη 14/02/2024
19:00 Ανόρθωση – Απόλλων | 2-0
19:00 Εθνικός Άχνας – ΟΜΟΝΟΙΑ | 2-2
19:00 Αελ – Αεκ | 2-3

Πέμπτη 15/02/2024
17:30 Καρμιώτισσα – Δόξα | 2-0
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Αεζ | 1-1
20:00 Αποελ- Άρης | 1-0

26η αγωνιστική

Σάββατο 17/02/2024
ΟΜΟΝΟΙΑ –
Οθέλλος | 1-0
Αεκ – Ανόρθωση | 1-0
Απόλλωνας – Εθνικός Άχνας | 0-0

Κυριακή 18/02/2024
Αεζ – Καρμιώτισσα | 1-2
Δόξα – Αποελ | 0-1
Άρης – Αελ | 4-0

Δευτέρα 1-/02/2024
Πάφος – Νέα Σαλαμίνα | 0-0

B'ΦΑΣΗ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 25 Φεβρουαρίου
16:00 Ανόρθωση – Αποελ | 0-0
19:00 Άρης – ΟΜΟΝΟΙΑ | 1-2
19:00 Πάφος FC – ΑΕΚ | 0-1

Β’ ΟΜΙΛΟΣ
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
16:30 Εθνικός Άχνας – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών | 2-1
18:00 ΑΕΛ – ΑΕΖ Ζακακίου | 2-1
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Οθέλλος Αθηαίνου | 1-1
Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου
19:00 Απόλλων – Δόξα Κατωκοπιάς | 0-1

2η αγωνιστική / Α’ όμιλος
Κυριακή 03.03.2024
17:00 Αποελ – Πάφος 
Δευτέρα 04.03.2024
18:00 ΑΕΚ – Άρης
20:30 ΟΜΟΝΟΙΑ – Ανόρθωση

2η αγωνιστική / Β’ όμιλος
Σάββατο 02.03.2024
18:00 Δόξα Κατωκοπιάς – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
19:00 Οθέλλος Αθηαίνου – ΑΕΛ
Κυριακή 03.03.2024
19:00 ΑΕΖ – Εθνικός Άχνας
Δευτέρα 04.03.2024
19:00 Απόλλων – Νέα Σαλαμίνα

3η αγωνιστική / Β’ όμιλος (εμβόλιμη)
Τετάρτη 06.03.2024
19:00 Εθνικός Άχνας – Οθέλλος Αθηαίνου
19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – ΑΕΖ
Πέμπτη 07.03.2024
19:00 Νέα Σαλαμίνα – Δόξα Κατωκοπιάς
Παρασκευή 08.03.2024
19:00 ΑΕΛ – Απόλλων

3η αγωνιστική / Α’ όμιλος
Σάββατο 09.03.2024
17:00 ΟΜΟΝΟΙΑ – ΑΕΚ
Κυριακή 10.03.2024
17:00 Ανόρθωση – Πάφος FC
19:00 Άρης – Αποελ

4η αγωνιστική / Β’ όμιλος
Κυριακή 10.03.2024

19:00 Οθέλλος Αθηαίνου – Καρμιώτισσα Πολεμιδιών
Δευτέρα 11.03.2024
17:00 Δόξα Κατωκοπιάς – ΑΕΖ
19:00 Απόλλων – Εθνικός Άχνας
19:30 Νέα Σαλαμίνα – ΑΕΛ

4η αγωνιστική / Α’ όμιλος
Σάββατο 16.03.2024

16:00 Αποελ – ΟΜΟΝΟΙΑ 
19:00 Πάφος FC – Άρης
Κυριακή 17.03.2024
17:00 Ανόρθωση – ΑΕΚ

5η αγωνιστική / Β’ όμιλος
Παρασκευή 15.03.2024

19:00 Καρμιώτισσα Πολεμιδιών – Απόλλων
19:00 ΑΕΛ – Δόξα Κατωκοπιάς
Σάββατο 16.03.2024
19:00 ΑΕΖ – Οθέλλος Αθηαίνου
Κυριακή 17.03.2024
19:00 Εθνικός Άχνας – Νέα Σαλαμίνα

Autoremarketing