ΑρχικήΑΛΛΕΣ ΚΥΡΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣΑν συνεχίσει έτσι δεν έχει να φοβάται τίποτα (Α΄ημίχρονο)

Αν συνεχίσει έτσι δεν έχει να φοβάται τίποτα (Α΄ημίχρονο)

Η ΟΜΟΝΟΙΑ πραγματοποιεί την καλύτερη φετινή της  εμφάνιση και δίκαια προηγείται της  ΑΕΚ με 1-0 στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα στο Γ.Σ.Π με ένα εκπληκτικό γκολ του Φάνου Κατελάρη στο 38ο λεπτό της αναμέτρησης.

Η ΟΜΟΝΟΙΑ ήταν κυρίαρχη στον αγωνιστικό χώρο στα πρώτα 45 λεπτά και μπορούσε να πετύχει περισσότερα από ένα γκολ. Κατάφερε με πολλά τρεξίματα να περιορίσει την πρωτοπόρο του πρωταθλήματος η οποία ήταν ακίνδυνη.

Η ΟΜΟΝΟΙΑ ξεκίνησε τον αγώνα με τον Χριστοδούλου κάτω από τα δοκάρια και τους Όρσουλιτς και Καρλίτος στο κέντρο της άμυνας. Στα άκρα της άμυνας αγωνίζονται οι Σοϊλέδης και Κωνσταντινίδης.

Στο χώρο του κέντρο σε σχηματισμό ρόμβου παίζουν γι΄ ακόμα ένα παιχνίδι οι Κατελάρης, Μαργκάσα, Κλέϊτον και Τουρέ ενώ στην επίθεση οι Ντάρμπισαϊαρ και Χριστοφή.

Και οι 11 ποδοσφαιριστές σε αυτό το πρώτο ημίχρονο άγγιξαν το τέλειο και ελπίζουμε η συνέχεια να είναι ανάλογη και η ΟΜΟΝΟΙΑ να πάρει τους τρεις βαθμούς της νίκης που θα είναι πραγματικά χρυσάφι.