ΑρχικήΑΛΛΑ ΑΘΛΗΜΑΤΑΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑΠάλεψαν με όλες τους τις δυνάμεις αλλά δεν τα...

Πάλεψαν με όλες τους τις δυνάμεις αλλά δεν τα κατάφεραν! Ψηλά το κεφάλι!

Η γυναικεία ΟΜΟΝΟΙΑ πάλεψε μέχρι το τελευταίο λεπτό απέναντι στην Απόλλων Ladies αλλά λύγισε απέναντι σε ένα πολύ ποιοτηκότερο αντίπαλο με το στενό σκορ 0-1 που διαμορφώθηκε στα πρώτα λεπτά του πρώτου ημιχρόνου. Με αυτό το σκορ η ομάδα του Απόλλωνα κάνει το νταμπλ φέτος.

Πραγματικά κατάθεσαν ψυχή οι πράσινες και ένα μπράβο είναι πολύ λίγο για την υπερπροσπάθεια. Με τη λήξη είδαμε αρκετά δάκρυα απογοήτευσης από τις πάικτριες μας και θέλουμε να στείλουμε ένα μήνυμα. Ψηλά το κεφάλι! Είμαστε περήφανοι που τιμάτε όπως του αξίζει το Τριφύλλι στο στήθος. Οι επιτυχίες έρχονται.

Δίπλα στην γυναικεία ΟΜΟΝΟΙΑ και ο απίστευτος Λαός που για 90 λεπτά μαζικά βρέθηκε στο πλευρό των παικτριών μας.