ΑρχικήΚΥΡΙΑ ΕΙΔΗΣΗΟ Λούκας,η ατυχία και ο κακός της εαυτός

Ο Λούκας,η ατυχία και ο κακός της εαυτός

Η ΟΜΟΝΟΙΑ δέχτηκε πριν από λίγο την ήττα με 1-0 σε αγώνα για την 5η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Η ομάδα μας στο πρώτο μέρος είχε και καλά ειχέ και κακά διαστήματα όμως η φάση που σημάδεψε τον αγώνα ήταν η αποβολή φάντασμα του Σεχου από τον Λούκα Σωτηριού στο 31´ λεπτό του αγώνα.

Το δεύτερο μέρος ξεκίνησε με μια άτυχη στιγμή αφού ένα μακρινό σουτ κόντραρε και κατέληξε στα δίχτυα του Φαμπιάνο.

το γκολ επειρέασε την ομάδα μας η οποία μεχρι το 85 ο λεπτό είχε παθητικό ρόλο. Στα τελευταία στάδια η ΟΜΟΝΟΙΑ μπορούσε να ιαοφαρίσει καθώς το δοκάρι και ο Μολ στάθηκαν σύμμαχοι για τουε γηπεδούχους.

Η ομάδα μας σήμερα δεν εμφανίστηκε όπως έπρεπε όμως ο Λούκας Σωτηριού και η ατυχία έβαλαν το χέρι τους για να δεχτεί την ήττα.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Μολ, Μποβέδα, Μάντζης, Γουίλσον, Μανρίκε, Σαρφό, Πεχλιβάνης, Ντιάγνιε Γουακασό, Νάνι, Κυριάκου

Στον πάγκο: Κόβατς, Τσούπιτς, Φώτη, Μουκτάρης, Ανδρονίκου, Νασιμέντο, Κα, Χριστοδούλου, Ευτυχίδης, Πηλαβάς, Κονφέ, Χαραλάμπους

ΟΜΟΝΟΙΑ: Φαμπιάνο, Ψάλτης, Λέτσιακς, Λανγκ, Γιούστε, Παναγιώτου, Σεχού, Λοϊζου, Τζιωνής, Παπουλής, Κακουλής.

Στον πάγκο: Ουζόχο, Παναγή, Κίκο, Χούμποτσαν, Χαραλάμπους, Ασημένος, Ντίσκερουντ, Ζαχαρίου, Ατιέμγουεν, Ντούρις, Τσέποβιτς.

Διαιτητής: Σωτηρίου Λούκας
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Τζιωρτζής Ομηρος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Γεωργίου Παύλος
4ος Διαιτητής: Αργυρού Μ. Ανδρέας