ΑρχικήΚΥΡΙΑ ΕΙΔΗΣΗΠίσω στο σκορ, δυσκολεύεται να γίνει επικίνδυνη (A' Ημίχρονο)

Πίσω στο σκορ, δυσκολεύεται να γίνει επικίνδυνη (A’ Ημίχρονο)

Η ΟΜΟΝΟΙΑ βρίσκεται πίσω στο σκορ με 1-0 στο Α’ Ημίχρονο στο Παφιακό κόντρα στην Πάφο. Σκόρερ ο Όνι Βαλακάρι που κόντρα στη ροή του αγώνα στα πρώτα λεπτά με ένα σουτ εκτός περιοχής διαμορφώνει μέχρι στιγμής το αποτέλεσμα.

Η ΟΜΟΝΟΙΑ με εξαίρεση το πρώτο δεκάλεπτο που έδειξε διάθεση, και πρωτοβουλία κινήσεων, δυσκολεύεται αφάνταστα στο να πατήσει τα αντίπαλα καρέ. Είναι συνολικά κάτω η ομάδα και θα πρέπει στο δεύτερο μέρος να βρει τα αποθέματα να ανατρέψει τα δεδομένα.

Μία αυστηρή κόκκινη κάρτα στον αμυντικό της Πάφου, δίνει το αριθμητικό πλεονέκτημα στην ομάδα μας στο δεύτερο ημίχρονο να κάνεοι την ολική ανατροπή.

Ο διαιτητής Νικολάου προς το παρόν φαίνεται να μην μπορεί να διαχειριστεί τον αγώνα. Εκτός από την αυστηρή κόκκινη, η ΟΜΟΝΟΙΑ είχε και ξεκάθαρο πέναλτι στα πρώτα λεπτά του αγώνα που δεν δόθηκε.