ΑρχικήΚΥΡΙΑ ΕΙΔΗΣΗΠαίρνει το ζητούμενο (A' ημίχρονο)

Παίρνει το ζητούμενο (A’ ημίχρονο)

Η ομάδα μας προηγείται του Άρη με 2-0 στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα στο Γ.Σ.Π για την 10η αγωνιστική του πρωταθλήματος. Η ομάδα μας δεν έθελξε με την παρουσία της στο πρώτο σαρανταπεντάλεπτο όμως παίρνει το ζητούμενο με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Τσέποβιτς στο 28ο λεπτό της αναμέτρησης και πλασέ του Λάνγκ στο τελευταίο λεπτό του ημιχρόνου. Από την άλλη ο Άρης προσπάθησε με κάποια μακρινά σουτ να απειλήσει όμως οι ποδοσφαιριστές του ήταν άστοχοι.

Η ΟΜΟΝΟΙΑ πρέπει να μπει στο γήπεδο και να διαχειριστεί το υπέρ της σκορ καθώς το σημερινό τρίποντο είναι πάρα πολύ σημαντικό.

ΟΜΟΝΟΙΑ: Ουζόχο, Λέζιακς, Σέχου, Γιούστε (21’Λανγκ), Χούμποτσαν, Γκόμεθ, Μιξ, Τζιωνής, Λοΐζου, Παπουλής, Τσέποβιτς.

Στον πάγκο: Παναγή, Κυριακίδης, Λανγκ, Κίκο, Ψάλτης, Παναγιώτου, Χαραλάμπους, Ζαχαρίου, Μποτεάκ, Ατιέμγουεν, Ντούρις, Κακουλλής.

ΑΡΗΣ: Βανά, Σπόλιαριτς, Στεπίνσκι, Καζού, Φράγκος, Γιαγκό, Κβάσουκ, Σίλντενφελντ, Ρονκάλια, Μπαμπίκα, Σιμιόν.

Στον πάγκο: Παπαστυλιανού, Λόπες, Ραντούτ, Μπράουν, Σικόρσκι, Ντελμίρο, Ανδρέου, Πακέ, Ελευθερίου, Πατσέκο, Ματθαίου, Ιωσηφίδης.