ΑρχικήΚΥΡΙΑ ΕΙΔΗΣΗΌλα λάθος χθες, όλα λάθος σήμερα!

Όλα λάθος χθες, όλα λάθος σήμερα!

Η κατοχή δεν φέρνει γκολ! Δυστυχώς η διαβασμένη και ταμπουρωμένη Σαλαμίνα κατάφερε να περιορίσει όλους τους κινδύνους της ομάδας μας. Τι και αν χθες πήγαν όλα λάθος, σήμερα συνεχίστηκε το ίδιο λάθος. Δεν υπάρχει καμιά δικαιολογία ούτε ελαφρυντικό.

25 λεπτά αγώνα σήμερα με την ανάγκη για ανατροπή σκορ να είναι αδήριτη, δικαιολογείται να μην ρισκάρουμε; Ή μήπως αλλάζει κάτι το 0-1 από το 0-2;

Από το 66′ μέχρι το 77′ χαραμίστηκε η ομάδα με την ίδια ενδεκάδα και σχηματισμό με χθες!!! 11 λεπτά ολόκληρα που όχι μόνο δεν άλλαξαν κάτι αλλά ταυτόχρονα η αλλαγή ήταν απλά σε πρόσωπο! Ζαχαρίου εκτός Λοίζος εντός! Αλλαγή καμία! Συνεχίζεται ο αγώνας και γίνονται άλλες δύο αλλαγές σε πρόσωπα. Λέσιακς, Κασάμα εκτός Κίτσος και Μπάρκερ εντός… Ούτε σκέψη για ρίσκο και  3 αμυντικούς μόνο πίσω και να γεμίσει η επίθεση; Ήταν ο βαρύς Χούπερ η επιλογή για αιφνιδιασμό σήμερα; Γίνεται να λείπει η εκρηκτικότητα του Κακουλλή;

Αν είναι δυνατόν. Οι ευθύνες του Λένον δυστυχώς είναι βαριές για αυτές τις επιλογές. Οι ευθύνες δυστυχώς βαραίνουν και σε όσους είχαν την ευθύνη του προγραμματισμού αλλά αυτό το κεφάλαιο θα αναλυθεί στη συνέχεια εκτενώς.