ΑρχικήΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΠαιχνίδι αλληλοεξόντωσης...('A ημίχρονο)

Παιχνίδι αλληλοεξόντωσης…(‘A ημίχρονο)

*Μέγας χορηγός μετάδοσης: Novibet | Xορηγός μετάδοσης: CablenetSports | Υποστηρικτής: Πράσινη Κερκίδα

ΟΜΟΝΟΙΑ και ΑΕΚ βρίσκονται στο 0-0 στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα στο Γ.Σ.Π για την 3η αγωνιστική των Play – Off του πρωταθλήματος. Ένα πρώτο ημίχρονο με πολύ λίγες φάσεις, καθώς οι δύο ομάδες περιόρισαν η μια την άλλη.

Πρώτη ήταν η ΑΕΚ που απείλησε με ένα μακρινό σουτ που σταμάτησε στον Φαμπιάνο, ενώ η ΟΜΟΝΟΙΑ απείλησε μόνο από ένα κόρνερ, όταν κεφαλιά του Σεμέδο από πολύ κοντά πέρασε έξω.

Γενικά η ΟΜΟΝΟΙΑ πρέπει να ανεβάσει ρυθμούς στην επάναληψη. Να βάλει πίεση στην ΑΕΚ και να ψάξει το γκολ που θα της δώσει το πολύτιμο τρίποντο!

ΟMONOIA: Φαμπιάνο, Μάθιους, Κουλιμπαλί, Σεμέδο, Αλιούμ, Στεπίνσκι, Παναγιώτου, Κούσουλος, Χαμάς, Χαραλάμπους, Μπέζους.

Στον πάγκο οι Ουζόχο, Ψάλτης, Σιπριάνο, Κασάμα, Κακουλλής, Μπάκιτς, Φράνσον, Λέτσιακς, Μπασιρού, Σίμιτς, Λανγκ, Μίλετιτς.

ΑΕΚ: Πίριτς, Ντιουνκού, Λέδες, Τόνγκια, Λόπες, Γκαρθία, Μιλίτσεβιτς, Γκάμα, Πονς, Σάντος, Ρομπέρζ.

Στον πάγκο οι Ερερίν, Τούμπας, Τόμοβιτς, Κάσας, Σολ, Τρισκόφσκι, Φαράζ, Καπτούμ, Ντάνι, Σάντσες, Ναούμ, Ντίμερς.

Διαιτητής: Simovic Novak
Α’ Βοηθός Διαιτητής: Σωκράτους Κυριάκος
Β’ Βοηθός Διαιτητής: Ανδρέου Π. Ανδρέας
4ος Διαιτητής: Θεουλή Χρυσοβαλάντης
VAR: Putros Sandi Dhia Jirjis
AVAR: Λαζάρου Ιωάννης