ΑρχικήΚΥΡΙΑ ΕΙΔΗΣΗΠαίρνει αυτό που δικαιούται και ας έχει και τον...

Παίρνει αυτό που δικαιούται και ας έχει και τον Χατζηβασιλείου απέναντι (Α’ Ημίχρονο)

Η ΟΜΟΝΟΙΑ είναι αρκετά καλή σε αυτό το πρώτο ημίχρονο κόντρα στην ΕΝΠ και προηγείται με καθαρό σκορ 2-0 μετά από γκολ του Μίλετιτς που προήλθε από εκτέλεση φάουλ του Μπρούνο με τον αμυντικό μας να βάζει όμορφα την προβολή και το δεύτερο γκολ, αποτέλεσμα εξαιρετικών συνδυασμών, Καρίμ και Παπουλή και σκόρερ τον Μπρούνο Φελίπε που κατέβασε και πυροβόλησε.

Με νέο σχηματισμό 4-2-1-3 η ΟΜΟΝΟΙΑ ξεδιπλώνεται όμορφα στο γήπεδο φτιάχνει αμέτρητες τελικές και δεν αφήνει την ΕΝΠ σε κανένα σημείο να κάνει παιχνίδι.

Παρά το μέχρι στιγμής αποτέλεσμα και το εξαιρετικό παιχνίδι της ΟΜΟΝΟΙΑΣ είμαστε αναγκασμένοι να κάνουμε αναφορά στον αρνητικό πρωταγωνιστή του αγώνα μέχρι στιγμής που δεν είναι άλλος από τον διαιτητή Θωμά Χατζηβασιλείου. Ο συγκεκριμένος κύριος από το 1ο λεπτό παίζει με την υπομονή των παικτών μας, ξεκάθαρα χαρίζεται στην ΕΝΠ σε εξοφθαλμα φάουλ, χαρίζεται σε κίτρινες ενώ σταματάει συνεχώς το παιχνίδι σπάζοντας το ρυθμό της ΟΜΟΝΟΙΑΣ.